שתלים

חסרות לכם שיניים בפה ועוד לא טיפלתם? אלו ההשלכות:

ככל שתחכו יותר זמן לטפל בשיניים החסרות בפה, כך עלולים להיווצר סיבוכים. דחיית הטיפול עלולה להוביל לאובדן שיניים נוסף, הידרדרות העצם והסטת השיניים מסביב. טפלו עכשיו כדי לשמור על בריאות ופונקציונליות הפה ולמנוע סבל נוסף.

לתאום בדיקת התאמה לטיפול צרו איתנו קשר

נתחיל בתוצאות: חיוך אסתטי ואיכות חיים משופרת

שיפור איכות החיים

אנשים הזקוקים להשתלת שיניים סובלים לעתים קרובות מאי הנוחות של שיניים חסרות, כל פעולת הדיבור והאכילה נעשים מסורבלים ולא נוחים, במקביל כשאין שן תומכת יכולה להיות נסיגת חניכיים ואבדן עצם שמשפיע על שאר השיניים בפה ועל מבניות הלסת התומכת בשיניים. שתלים מציעים אלטרנטיבה חזקה ועמידה לאורך שנים, שמחזירה את הפונקציונליות לפה.

אסתטיקה

השתלות שיניים לא רק משחזרות את יכולתך לאכול ולדבר בנוחות אלא גם מספקות פתרון בעל מראה טבעי. אתה יכול להחזיר את החיוך המושלם שלך, להגביר את ההערכה העצמית והביטחון שלך.

פתרון קבוע

שתלים ידועים שעמידותם לאורך שנים ובחלופה הטובה ביותר לשיניים טבעיות.

השתלת שיניים היא תהליך בטוח עם שיעורי הצלחה גבוהים מאוד!

מתי כדאי לשקול השתלות שיניים?

אובדן שיניים

השתלת שיניים היא אפשרות מעשית כאשר חסרה שן אחת או יותר עקב עששת, טראומה או בעיות שיניים אחרות.

שיניים תותבות לא יציבות

עבור אנשים המתקשים עם תותבות רופפות או לא יציבות, שתלים דנטליים יכולים לאבטח אותם היטב במקומם.

אסתטיקה משופרת

שתלים דנטליים יכולים לשפר את החיוך על ידי מילוי רווחים שנותרו על ידי שיניים חסרות ומתן מראה טבעי.

שימור עצם הלסת

שתלים מסייעים במניעת אובדן עצם בלסת ושמירה על מבנה הפנים.

ידע וניסיון מקצועי

הליכי השתלת שיניים מבוצעים בדרך כלל על ידי מנתחי פה, רופאי חניכיים או רופאי שיניים עם הכשרה מיוחדת ברפואת שיניים. בחירת רופא שיניים מיומן ומנוסה היא קריטית לתוצאה מוצלחת, לאנשי מקצוע אלו יש את המומחיות והניסיון הדרושים לביצוע ניתוחי שתלים ולהבטיח תוצאה מוצלחת.

למי מתאים טיפול השתלת שיניים?

מבוגרים בריאים

בדרך כלל, מבוגרים בריאים עם בריאות פה ובריאות כללית טובה הם מועמדים מתאימים להשתלת שיניים.

צפיפות עצם נאותה

צפיפות עצם מספקת בלסת חיונית לתמיכה בשתל. ניתן להמליץ על השתלות עצם אם צפיפות העצם אינה מספקת.

לא מעשנים

ללא מעשנים יש אחוזי הצלחה גבוהים יותר עם השתלות שיניים מאחר שעישון עלול לפגוע בתהליך הריפוי.

היגיינת פה טובה

אנשים המחויבים לשמירה על היגיינת פה מצוינת נוטים לקבל תוצאות מוצלחות יותר של השתלה.

הליך השתלת שיניים

ייעוץ ובדיקה ראשונית

ייעוץ ראשוני עם מנתח פה או רופא שיניים מוסמך. במהלך ביקור זה, תדון בהיסטוריה של בריאות הפה, אפשרויות הטיפול וכל החששות. רופא השיניים יבצע בדיקה יסודית של הפה, כולל צילומי רנטגן, כדי להעריך את צפיפות העצם ולקבוע את התאמת הלסת להשתלות שיניים.

תכנון טיפול

בהתבסס על תוצאות הבדיקה, רופא השיניים ייצור תוכנית טיפול מותאמת אישית. תוכנית זו מתארת את מספר השתלים הדרושים, סוג השתל וכל הליכי הכנה הדרושים, כגון השתלת עצם או הרמת סינוס.

עקירת שיניים (במידת הצורך)

אם יש לך שיניים פגומות או שנותרו באזור השתל, ייתכן שיהיה צורך לעקור אותן לפני הנחת השתל. בחלק מהמקרים ניתן לשלב עקירות והתקנת שתלים בפגישה אחת.

הנחת שתל

מיקום השתל הוא הליבה של הליך השתלת השיניים. במהלך שלב ניתוח זה, רופא השיניים יחדיר בזהירות את מתקן השתל לתוך עצם הלסת שלך. המקום עשוי להיות סגור בתפרים.

אוסיאואינטגרציה

שלב קריטי זה כולל את הריפוי וההתמזגות של השתל עם עצם הלסת. אוסיאואינטגרציה נמשכת בדרך כלל כמה חודשים, במהלכם השתל הופך לחלק יציב באנטומיה הדנטלית. ייתכן שיהיו פגישות מעקב כדי לעקוב אחר ההתקדמות.

מיקום אבוטמנט

לאחר השלמת ה-oseointegration, מחברים אבוטמנט למתקן השתל. הקישור משמש כמחבר בין השתל לשחזור הסופי ומבטיח התאמה בטוחה.

שחזור מותאם אישית

רופא השיניים יקח רשמים מהפה כדי ליצור שחזור בהתאמה אישית, כגון כתר, גשר או תותבת. שחזור זה נועד להתאים את הצורה, הגודל והצבע של השיניים הטבעיות ולספק תוצאה חלקה ואסתטית.

מיקום סופי

השחזור המותאם אישית מחובר היטב, רופא השיניים יבצע את כל ההתאמות הנדרשות כדי להבטיח נשיכה נכונה ואסתטיקה מיטבית.

טיפול לאחר ניתוח

לאחר המיקום הסופי של השתלים הדנטליים, ניתנת הדרכה לגבי טיפול לאחר הניתוח, כולל נוהלי היגיינת הפה ופגישות בדיקה קבועות.

צור קשר

השתלות שיניים חוללו מהפכה בתחום רפואת השיניים במתן פתרון עמיד ואסתטי להחלפת שיניים חסרות. שתלים דנטליים הם שורשי שיניים מלאכותיים העשויים מחומרים תואמים כמו טיטניום, הממוקמים בניתוח לתוך עצם הלסת כדי לספק בסיס יציב לשיניים חלופיות, כגון כתרים, גשרים או תותבות. שתלים דנטליים מציעים פתרון ארוך טווח ובעל מראה טבעי לשחזור הפונקציונליות והמראה של שיניים חסרות.

ההשפעות וההשלכות של שיניים חסרות בפה חורגות הרבה מעבר לאסתטיקה, חוסר שיניים בפה עלול להוביל לנסיגת חניכיים ובעיות פה שונות המשפיעות באופן משמעותי על איכות החיים ובריאות הפה. במאמר זה, נחקור כיצד השתלות שיניים יכולות לשפר את איכות החיים, החל משיפור האסתטיקה של החיוך ועד הבטחת תוצאות ארוכות טווח.

לסיכום, שתלים דנטליים הם פתרון מצוין להחלפת שיניים חסרות, המעניקים יתרונות תפקודיים ואסתטיים. מתאימים למבוגרים בריאים עם צפיפות עצם נאותה, הם מציעים רמת יציבות ונוחות הדומה לשיניים טבעיות, משפרים משמעותית את איכות החיים ומחזירים את הביטחון בחיוך וביכולת לאכול, לדבר ולעסוק בפעילויות יומיומיות בקלות.

אל תסבלו יותר מהכאב וחוסר הנוחות של שיניים חסרות, שתלים דנטליים מציעים פתרון לשיניים חזקות ומתפקדות ואיכות חיים משופרת.
Open chat
1
היי 👋
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן