אודות

מומחים בחיוכים

מרפאת מומחים - הטוב והמקצועי ביותר בכל טיפול

מרפאת "מומחים בחיוכים", השוכנת בלב מודיעין מציעה רפואת שיניים מתקדמת המשלבת את כל התמחויות השיניים, בריאות הפה ואסתטיקה תחת קורת גג אחת ומביאה פתרונות חדשניים ומורכבים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.

השירותים במרפאה ניתנים על ידי רופאים מומחים בתחומים שונים המשלימים מעטפת טיפולית מקיפה ברפואת השיניים, מהשתלות שיניים, רפואת שיניים לילדים, אורתודונטיה, אנדודונטיה ועד ניתוחי פה ולסת.

אנו מבינים שהזמן שלכם יקר, זו הסיבה שהרכבנו צוות מומחים כדי לספק קשת מקיפה של טיפולי שיניים מתקדמים ומורכבים תחת קורת גג אחת. בין אם אתם זקוקים לבדיקה שגרתית, רפואת שיניים קוסמטית או ניתוח פה מורכב, אנו נדאג להכל במקצועיות ובמסירות.

 

12 רופאים מומחים ברפואת שיניים

אנשים מקצועיים המצטיינים בתחומם, שמבינים כי חרדה דנטלית היא דאגה נפוצה שיש להתייחס אליה ומבטיחים מענה מקיף ומקצועי בטיפולים שגרתיים, מורכבים ומקרי חירום. אנו כאן כדי להדריך ולתמוך בתהליך האינדיבידואלי של כל אחד כולל סיוע בענייני ביטוחים וקופות חולים.

25 שנות ניסיון

בהם שילבנו התפתחות מקצועית ולמידה ושיפור מתמשכים המבטיחים שהמטופלים שלנו יקבלו את המענה המקצועי, האיכותי והמדויק, עם תוכנית טיפולית מותאמת שמאפשרת להם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורם.

מומחים בחיוכים

כל ההתמחויות תחת קורת גג אחת

כמרפאת בוטיק, המספקת את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של רפואת שיניים אנו מאגדים את כל ההתמחויות תחת קורת גג אחת ומחויבים להעניק את הטיפולים המקצועיים ביותר, תוך שימוש בציוד וטכנולוגיה חדשניים ובעלי תקן.

מובילים עם חדשנות

אנו רואים עתיד שבו טכנולוגיה חדשנית משולבת בצורה חלקה בפרקטיקה שלנו ומציעה למטופלים שלנו את אפשרויות הטיפול והטכניקות המתקדמות ביותר. המחויבות שלנו לחדשנות פירושה שאנו חוקרים ללא הרף טכנולוגיות שיניים מתפתחות כדי לשפר את הדיוק ונוחות המטופל.

חזון המרפאה

הצבת סטנדרט חדש בטיפולי שיניים מיוחדים. המרפאה הוקמה במטרה להנגיש רפואת שיניים מקצועית ומוסמכת שנוגעת בכל התחומים בענף וזמינה לכלל האוכלוסיה מבוגרים וילדים.

גישה הוליסטית לבריאות הפה

אנו מאמינים בקשר בין בריאות הפה לרווחה הכללית של האדם. הגישה שלנו כוללת טיפול מונע, הדרכה והבנה עמוקה של הצרכים האישיים של כל מטופל.

Open chat
1
היי 👋
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן