מומחה פריודונט למחלות חניכיים

פריודונט הוא רופא שיניים מומחה למחלות חניכיים, אשר למד ארבע שנות התמחות בתחום הפריודונטיה בנוסף ללימודי רפואת השיניים .
מהי מחלת חניכיים❓
◀מחלת חניכיים הנה מחלה זיהומית הנוצרת מהצטברות חיידקים- הפלאק, על גבי השיניים וכן על קו החניכיים .
חוסר הקפדה על היגיינה אוראלית וביקורים תקופתיים אצל שיננית, עלול להוביל להתפתחות דלקת כרונית בחניכיים, המתבטאת בהיווצרות כיסים בין השיניים לחניכיים .
ללא טיפול מתאים, המחלה עלולה להוביל לפגיעה ברקמות התומכות של השן ובמקרים חמורים לאבדן שיניים .
במידה והנכם סובלים מתסמינים כגון :
דלקת ונפיחות בחניכיים, כאב או דימום בזמן צחצוח ואכילה, רגישות לחום וקור, ריח רע מהפה, שיניים ניידות והופעת מרווחים-
יש צורך בבדיקה מקיפה אצל מומחה למחלות חניכיים, וזאת כיוון שאבחון וטיפול מוקדם במחלות החניכיים מונע צורך בטיפולים מורכבים יותר.
◀מומחיות ברפואת חניכיים כוללת :
טיפול לשימור משנן קיים
כירורגיית חניכיים

ד"ר מחמד אסעף - מומחה פריודונט למחלות חניכיים

רוצים להתחיל? השאירו פרטים

הטיפולים

השתלות שיניים לחולי סוכרת ומעשנים: אתגרים, שיקולים וגורמי הצלחה

השתלות שיניים חוללו מהפכה ברפואת שיניים משקמת עם פתרון עמיד וטבעי למראה שיניים חסרות. עם זאת, מצבים בריאותיים מסוימים ובחירות אורח חיים, כגון סוכרת ועישון, יכולים להוות אתגרים עבור אנשים שצריכים השתלת שיניים. מאמר מקיף זה בוחן את המורכבות של הליכי השתלות שיניים עבור חולי סוכרת ומעשנים, תוך בחינת האתגרים הנלווים, השיקולים המכריעים והגורמים התורמים לתוצאות מוצלחות.

קרא עוד »

עקירות כירורגיות- דיוק, טיפול ומומחיות

בכל הנוגע לעקירות שיניים, הליכים כירורגים עומדים כשיא הדיוק והמומחיות. בין אם עקב שיני בינה כלואות, שיניים פגועות או גורמים אנטומיים מורכבים, עקירות ניתוחיות הן הפתרון המתאים למקרים בהם עקירות שגרתיות פשוט לא יספיקו. במאמר זה אנו נתעמק בעולם העקירות הכירורגיות, נשפוך אור על חשיבותן ועל התהליך ומדוע הפקדת משימה עדינה זו בידי מנתח פה מיומן היא בעלת חשיבות עליונה.

קרא עוד »

השתלות שיניים

בנוף הדינמי של רפואת השיניים המודרנית, מתגלים מומחי השתלות שיניים כשחקנים מרכזיים בתחום, התורמים באופן משמעותי להצלחת הליכי השתלות. מאמר מקיף זה מתעמק בתחומי האחריות, הכישורים והחשיבות של מומחה להשתלות שיניים. יתר על כן, הוא בוחן כיצד מומחיות בתחום מיוחד זה היא חיונית להבטחת טיפולי השתלות שיניים מוצלחים.

קרא עוד »

הרמת סינוס והשתלת עצם

הרמת סינוס והשתלת עצם הם הליכים דנטליים מתקדמים הממלאים תפקיד מכריע בהשתלות שיניים. טכניקות אלו מופעלות כאשר אין מספיק עצם בלסת העליונה, במיוחד באזור האחורי, עקב גורמים כגון אובדן שיניים, מחלות חניכיים או מגבלות אנטומיות טבעיות. מאמר מקיף זה יתעמק במורכבויות של הרמת סינוס והשתלת עצם, יחקור את מטרותיהם, הנהלים, סיבוכים פוטנציאליים והתפקיד המרכזי שהם ממלאים ברפואת שיניים מודרנית.

קרא עוד »

שתלים

חסרות לכם שיניים בפה ועוד לא טיפלתם? אלו ההשלכות: ככל שתחכו יותר זמן לטפל בשיניים החסרות בפה, כך עלולים להיווצר סיבוכים. דחיית הטיפול עלולה להוביל

קרא עוד »

כירורגיה דנטאלית

ניתוחי שיניים כוללים מגוון הליכים שמטרתם לטפל בבעיות שיניים מורכבות שלא ניתן לטפל בהן בשיטות לא פולשניות. התערבויות כירורגיות אלו חיוניות בשיפור בריאות הפה, פתרון

קרא עוד »
Open chat
1
היי 👋
איך נוכל לעזור לך היום?
דילוג לתוכן